Eestlane ameeriklane ja venelane on vangis et välja saada peavad läbima 1 testi. test on selline et tuuakse alasti naine kel yhele reiele on tätoveeritud Bush ja teisele Putin, kui mõlemad isikud ära arvad ongi vabadus... no tuuakse siis ameeriklane... see tsekkab asja ja kostab et paremal reiel on kyll meie bush aga kes see teine on seda ma ei tea... tuuakse venelane.. see kaeb asja ja ytleb et vasakul on kyll meie putin aga kes paremal on seda ma kyll ei tea.... tuuakse siis viimaks eestlane see vaatleb yhelt poolt ja teiselt poolt ja ytleb need kes seal paremal ja vasakul on ma ei tea aga keskel on kyll meie Laar

........

Juku õpetab papagoid rääkima. Juku ütleb:
"Ma oskan rääkida."
Papagoi ütleb:
"Ma oskan rääkida."
Juku ütleb:
"Ma oskan ujuda."
Papagoi ütleb:
"Ma oskan ujuda."
Juku ütleb:
"Ma oskan lennata."
Papagoi ütleb:
"Seda ma küll ei usu."

.......

eestlane sureb ära ning naine tahab spiritistlikul seansil teada saada, kuidas mees ennast hauataguses elus tunneb. Ta läheb seansile ja saabki mehega ühendust: "Kudas sa meheke seal ka oled?"
"Pole viga! Hommikul kõigepealt sööme ja siis kepime, enne lõunat sööme ja siis kepime, lõuna ajal sööme ja kepime, peale lõunat sööme ja kepime, enne õhtut sööme ja kepime......"
"Kus sa meheke oled, kas paradiisis?"
"Ei, ma olen ühes Viljandi lähedases talus küülik...

.......

Ameeriklane, sakslane ja venelane vaidlevad, et kes neist suudab kassile sinepit sisse sööta.
Ameeriklane võtab kassi kinni ja topib talle sinepit kurku. Venelane protesteerib: "See on vägivald!"
Sakslane paneb sinepi kahe vorstiviilu vahele ja söödab kassile sisse. Venelane protesteerib jällegi: "See on pettus!"
Venelane ise määrib kassi sabaaluse paksult sinepiga kokku. Kass hakkab hirmsalt kräunudes taguotsa lakkuma.
"Näete!" rõõmustab venelane "Vabatahtlikult ja lauluga!"

.......

Eestlane, venelane, sakslane istuvad vangis. Kord saabub päev, mil keegi saab vanglast välja, kuid ainult siis, kui keegi õpetab eeslile "ai" ja "ei" ütlema.
Sakslane läheb eesli ette ja ütleb: "Ütle ai!"
Eesel ei ütle ja sakslane jääb vanglasse.
Venelane läheb eesli ette ja ütleb: "Ütle ai!"
Eesel ei ütle ja venelane istub edasi.
Eestlane läheb eesli ette ja vaatab eeslit. Siis läheb eesli taha ja annab eeslile jalaga munadesse.
Eesel karjub: "Ai!"
Eestlane küsib: "Tahad veel?"
Eesel ütleb: "Ei!"

.......

Karu leiab maast viis senti ja läheb jänese juurde. Küsib: "Jänes, kas viis senti on suur raha?" Jänes ütleb: "On küll." Karu läheb poodi ostab umbes saja krooni eest kaupa ja läheb leti ette. Annab müüjale viis senti ja vahib talle otsa. Müüa silmitseb viite senti väga kaua. Karu ütleb: "Mis passid, tagasi pole anda vä?"

.......

Mees läheb metsa kala püüdma. Järsku tuleb politsei ja ütleb: "Teile trahv 500.-" Mees vastab: "Ma ujutan oma vihmaussi, mitte ei püüa kala." Politsei tõstab konksu üles ja sõnab: "Nudist: 5oo.- trahv."

.......

Loodusõpetuse õpetaja teeb tunni metsas. Järsku jookseb jänes üle metsatee. Õpetaja küsis: "Lapsed, kes see oli?" Pakuti hunti karu jms. Õpetaja: "No, lapsed, tuletage meelde, me oleme temast terve aasta rääkinud?" Pikk vaikus ja Juku prahvatb: "Kas tõesti Lenin!?"

.......

venelane mõtles, et siin eestlastel on ikka imelikud soovitused: küll kivi kotti, nael kummi, okas kurku, aga ta ei saanud aru kellele soovitakse käi persse

........

Mees küsib restoranis kelnerilt, kuidas ta austri karbist kõige paremini välja saaks koukida.

"Aga te ärge koukige," soovitab kelner. "Tehke sinna väike auk ja imege ta välja."

Mees imeb ja imeb, aga ei saa midagi kätte. Vaatab siis august sisse ja näeb - auster on ennast imelikku poosi ajanud ja ütleb:

"Mida sa vahid, ime edasi!"

.......

Ahv hakkas teatrisse minema. Elevant palus, et ahv tema ka kaasa võtaks. Ahv hakkas kohe tõrelema: ''kuidas ma su kaasa saan võtta, kui sa pole üldse viisakas?'' Elevant lubas: ''Ma hakkan rääkima ainult lillede keeles.'' No ja läksidki. Siis kui esimene vaheaja lõpp oli käes, läksid ahv ja elevant saali ja elevant nägi, et tema koha peal istub siga. Ja ta ütles meeldival hääletoonil: ''Kuule roos, nelgi siit minema, või muidu saad sinilille silma alla.''